English version of this page

Vitenskapelig ansatte

 

Søk etter personer

Personer 1 - 47 av 47
Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Daniel Arnesen Arnesen, Daniel Forsker II Ph.d. 415 57 586 daniel.arnesen@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn
Bilde av Christine Bangum Bangum, Christine Vitenskapelig assistent Påbegynt master 483 50 809 c.t.bangum@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Erling Barth Barth, Erling Forsker I Dr. polit. 930 91 410 erling.barth@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Medier og offentlighet
Bilde av Johannes Bergh Bergh, Johannes Forskningsleder, Politikk, demokrati, sivilsamfunn Ph.d. 943 88 242 johannes.bergh@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Jan-Paul Brekke Brekke, Jan-Paul Forsker II Dr. polit. 918 79 903 jan.p.brekke@samfunnsforskning.no Migrasjon, Medier og offentlighet
Bilde av Ester Bøckmann Bøckmann, Ester PhD-stipendiat Master 403 05 191 ester.bockmann@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Sara Cools Cools, Sara Forsker I Ph.d. 984 96 736 sara.cools@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Harald Dale-Olsen Dale-Olsen, Harald Forsker I Dr. polit. 482 83 527 958 08 463 harald.dale-olsen@samfunnsforskning.no Arbeid
Bilde av Bernard  Enjolras Enjolras, Bernard Forsker I, Leder Senter for forskning på sivilsamfunn og frivillig sektor Ph.d. 976 89 237 bernard.enjolras@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Medier og offentlighet
Bilde av Johannes Due Enstad Enstad, Johannes Due Forsker II Ph.d 971 37 554 j.d.enstad@samfunnsforskning.no Migrasjon, Sivilsamfunn
Bilde av Audun Fladmoe Fladmoe, Audun Forsker II Ph.d. 924 82 023 audun.fladmoe@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Valg og demokrati
Bilde av Trond Flaarønning Flaarønning, Trond PhD-stipendiat Master 479 04 013 trond.flaaronning@samfunnsforskning.no Arbeid
Bilde av Anne Skevik  Grødem Grødem, Anne Skevik Forsker I Dr. polit. 920 56 232 a.s.grodem@samfunnsforskning.no Velferd
Bilde av Sigtona Halrynjo Halrynjo, Sigtona Forsker II Ph.d. 481 21 698 sigtona.halrynjo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Vibeke Wøien Hansen Hansen, Vibeke Wøien Forsker II Ph.d 920 27 149 v.w.hansen@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Sivilsamfunn
Bilde av Inés Hardoy Hardoy, Inés Forsker I Dr. polit. 472 45 113 ines.hardoy@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd
Bilde av Atle Hennum Haugsgjerd Haugsgjerd, Atle Hennum Forsker II Ph.d. 930 58 583 a.h.haugsgjerd@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Velferd, Medier og offentlighet
Bilde av Hege Sofie Hesselberg Hesselberg, Hege Sofie PhD-stipendiat Master 988 24 921 h.s.hesselberg@samfunnsforskning.no Arbeid
Bilde av Stine Hesstvedt Hesstvedt, Stine Forsker II Ph.d. 959 78 050 stine.hesstvedt@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Maria Forthun Hoen Hoen, Maria Forthun Forsker II Ph.d 476 20 350 m.f.hoen@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Migrasjon
Bilde av Ingrid Høie Vadla Høie Vadla, Ingrid Vitenskapelig assistent Master 97416952 i.h.vadla@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Ragni Hege Kitterød Kitterød, Ragni Hege Forsker I Dr. polit. 950 50 375 hege.kitterod@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Hilde Lidén Lidén, Hilde Forsker I Dr. polit. 951 23 660 hilde.liden@samfunnsforskning.no Migrasjon
Bilde av Marjan Nadim Nadim, Marjan Forsker I Ph.d. 916 09 108 marjan.nadim@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Julia Orupabo Orupabo, Julia Forsker II Ph.d. 976 66 787 julia.orupabo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Erlend Paasche Paasche, Erlend Forsker II Ph.d. 474 01 216 erlend.paasche@samfunnsforskning.no Migrasjon, integrering
Bilde av Liza  Reisel Reisel, Liza Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Andrea Csaszni  Rygh Rygh, Andrea Csaszni Vitenskapelig assistent Master 934 01 885 a.c.rygh@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Valg og demokrati, Sivilsamfunn
Bilde av Marianne Røed Røed, Marianne Forsker I Dr. polit. 480 39 594 marianne.roed@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon
Bilde av Jo Saglie Saglie, Jo Forsker I Dr. polit. 991 62 131 jo.saglie@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Pål Schøne Schøne, Pål Forsker I Dr. polit. 986 22 125 pal.schone@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Velferd, Migrasjon
Bilde av Sara Seehuus Seehuus, Sara Forsker II 934 08 292 sara.seehuus@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Signe Bock  Segaard Segaard, Signe Bock Forsker II Ph.d. 994 28 724 signe.b.segaard@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Medier og offentlighet
Bilde av Karl Henrik  Sivesind Sivesind, Karl Henrik Forsker I Dr. polit. 997 06 127 karl.henrik.sivesind@samfunnsforskning.no Velferd, Sivilsamfunn
Bilde av Ingrid Skinlo Skinlo, Ingrid Vitenskapelig assistent Master 971 61 447 ingrid.skinlo@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Øyvind Søraas Skorge Skorge, Øyvind Søraas Forsker II Ph.d. 930 41 655 oyvind.skorge@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Kari Steen-Johnsen Steen-Johnsen, Kari Forsker I Dr. Scient 906 49 417 kari.steen-johnsen@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Medier og offentlighet
Bilde av Marte Strøm Strøm, Marte Forsker II Ph.d. 408 85 333 marte.strom@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Mari Teigen Teigen, Mari Forsker I, Leder for CORE – Senter for likestillingsforskning Dr. polit. 482 07 137 mari.teigen@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid
Bilde av Mads Thau Thau, Mads Forsker II Ph.d. 921 70 782 mads.thau@samfunnsforskning.no Velferd, Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Medier og offentlighet
Bilde av Kjersti Thorbjørnsrud Thorbjørnsrud, Kjersti Forsker I Ph.d. 951 09 236 kjersti.thorbjornsrud@samfunnsforskning.no Velferd, Migrasjon, Valg og demokrati, Medier og offentlighet
Bilde av Håkon Solbu Trætteberg Trætteberg, Håkon Solbu Forsker II Ph.d. 920 54 308 h.s.tratteberg@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Velferd
Bilde av Janis  Umblijs Umblijs, Janis Forsker II Ph.d. 925 27 810 janis.umblijs@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon
Bilde av Ines Wagner Wagner, Ines Forsker II Ph.d. 907 82 170 ines.wagner@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon, Velferd
Bilde av Marte Winsvold Winsvold, Marte Forsker II Ph.d. 930 33 752 m.s.winsvold@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Migrasjon, Sivilsamfunn
Bilde av Dag Wollebæk Wollebæk, Dag Forsker I Ph.d. 464 33 306 dag.wollebak@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn
Bilde av Kjersti Misje  Østbakken Østbakken, Kjersti Misje Forskningsleder, Arbeid og velferd Ph.d. 991 62 556 k.m.ostbakken@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling