Nettsider med emneord «Likestilling»

Søk etter personer

Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Erling Barth Barth, Erling Forsker I Dr. polit. 930 91 410 erling.barth@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Fredrik Engelstad Engelstad, Fredrik Forsker I, bistilling Dr. philos. 22 85 40 02 (UiO) 900 22 484 fredrik.engelstad@sosgeo.uio.no Valg og demokrati, Likestilling
Bilde av Sigtona Halrynjo Halrynjo, Sigtona Forsker II Ph.d. 481 21 698 sigtona.halrynjo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Inés Hardoy Hardoy, Inés Forsker I Dr. polit. 472 45 113 ines.hardoy@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Velferd
Bilde av Ragni Hege Kitterød Kitterød, Ragni Hege Forsker I Dr. polit. 950 50 375 hege.kitterod@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Karin Oline Kraglund Kraglund, Karin Oline Prosjektrådgiver, forskningskoordinator Senter for forskning på sivilsamfunn og frivillig sektor Master 98081363 k.o.kraglund@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Likestilling
Bilde av Jørn Ljunggren Ljunggren, Jørn Forsker II Ph.d. 419 21 291 jorn.ljunggren@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon
Bilde av Arnfinn H.  Midtbøen Midtbøen, Arnfinn H. Forsker II Ph.d. 920 82 553 arnfinn.h.midtboen@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Ferdinand Andreas Mohn Mohn, Ferdinand Andreas Forsker II Ph.d. 484 44 280 f.a.mohn@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Marjan Nadim Nadim, Marjan Forsker II Ph.d. 916 09 108 marjan.nadim@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Julia Orupabo Orupabo, Julia Forsker II Ph.d. 976 66 787 julia.orupabo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Liza  Reisel Reisel, Liza Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Pål Schøne Schøne, Pål Forskningsleder, Arbeid og velferd Dr. polit. 986 22 125 pal.schone@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Velferd, Migrasjon
Bilde av Øyvind Søraas Skorge Skorge, Øyvind Søraas Forsker II Ph.d. +1 617 335 5026 oyvind.skorge@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Jorun Solheim Solheim, Jorun Tilknyttet forsker Mag. art. 904 06 747 jorun.solheim@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Christina Hoelgaard Stoltenberg Stoltenberg, Christina Hoelgaard Prosjektrådgiver - CORE og NORDICORE 458 59 212 c.h.stoltenberg@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Marte Strøm Strøm, Marte Forsker II Ph.d. 408 85 333 marte.strom@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Mari Teigen Teigen, Mari Forsker I, Leder for CORE – Senter for likestillingsforskning Dr. polit. 482 07 137 mari.teigen@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid
Bilde av Kjersti Misje  Østbakken Østbakken, Kjersti Misje Forsker II Ph.d. 991 62 556 k.m.ostbakken@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling