Politikk, demokrati, sivilsamfunn (PolDemSiv)

Søk etter personer

Personer 1 - 21 av 21
Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Daniel Arnesen Arnesen, Daniel Stipendiat Master 415 57 586 daniel.arnesen@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn
Bilde av Johannes Bergh Bergh, Johannes Forsker II Ph.d. 943 88 242 johannes.bergh@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Audun Beyer Beyer, Audun Forsker II Ph.d. 402 23 626 audun.beyer@samfunnsforskning.no Migrasjon, Digitalisering, Valg og demokrati
Bilde av Tor Bjørklund Bjørklund, Tor Tilknyttet forsker Dr. philos. 408 99 922 tor.bjorklund@stv.uio.no Valg og demokrati
Bilde av Fredrik Engelstad Engelstad, Fredrik Forsker I, bistilling Dr. philos. 22 85 40 02 (UiO) 900 22 484 fredrik.engelstad@sosgeo.uio.no Valg og demokrati, Likestilling
Bilde av Bernard  Enjolras Enjolras, Bernard Forsker I, Leder Senter for forskning på sivilsamfunn og frivillig sektor Ph.d. 976 89 237 bernard.enjolras@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Digitalisering
Bilde av Audun Fladmoe Fladmoe, Audun Forsker II Ph.d. 924 82 023 audun.fladmoe@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Valg og demokrati
Bilde av Nanna Alida Grit Fredheim Grit Fredheim, Nanna Alida Stipendiat Master 413 01 325 n.a.fredheim@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn
Bilde av Atle Hennum Haugsgjerd Haugsgjerd, Atle Hennum Forsker II 930 58 583 a.h.haugsgjerd@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Dina Heider Hov Hov, Dina Heider Vitenskapelig assistent 922 89 708 d.h.hov@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Rune Karlsen Karlsen, Rune Forsker I, bistilling Ph.d. 916 88 219 rune.karlsen@samfunnsforskning.no Digitalisering, Valg og demokrati
Bilde av Staffan Kumlin Kumlin, Staffan Forsker I, bistilling Fil. Dr. 472 86 824 staffan.kumlin@samfunnsforskning.no Velferd, Valg og demokrati
Bilde av Lawrence E. Rose Rose, Lawrence E. Professor emeritus Ph.d. 482 88 459 974 19 695 l.e.rose@stv.uio.no Valg og demokrati
Bilde av Jo Saglie Saglie, Jo Forsker I Dr. polit. 991 62 131 jo.saglie@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Signe Bock  Segaard Segaard, Signe Bock Forsker II Ph.d. 994 28 724 signe.b.segaard@samfunnsforskning.no Velferd, Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Digitalisering
Bilde av Karl Henrik  Sivesind Sivesind, Karl Henrik Forsker I Dr. polit. 482 88 452 997 06 127 karl.henrik.sivesind@samfunnsforskning.no Velferd, Sivilsamfunn
Bilde av Rune Slagstad Slagstad, Rune Professor emeritus Dr. philos. 922 82 722 rune.slagstad@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Kari Steen-Johnsen Steen-Johnsen, Kari Forskningsleder, Politikk, demokrati, sivilsamfunn Dr. Scient 906 49 417 kari.steen-johnsen@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Digitalisering
Bilde av Kjersti Thorbjørnsrud Thorbjørnsrud, Kjersti Forsker II Ph.d. 951 09 236 kjersti.thorbjornsrud@samfunnsforskning.no Digitalisering, Velferd, Migrasjon, Valg og demokrati
Bilde av Håkon Solbu Trætteberg Trætteberg, Håkon Solbu Forsker II Ph.d. 920 54 308 h.s.tratteberg@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Velferd
Bilde av Marte Winsvold Winsvold, Marte Forsker II Ph.d. 930 33 752 m.s.winsvold@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Migrasjon, Sivilsamfunn