English version of this page

Arbeid og velferd (ARV)

Søk etter personer

Personer 1 - 15 av 15
Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Erling Barth Barth, Erling Forsker I Dr. polit. 930 91 410 erling.barth@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Medier og offentlighet
Bilde av Ester Bøckmann Bøckmann, Ester PhD-stipendiat Master 403 05 191 ester.bockmann@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Sara Cools Cools, Sara Forsker I Ph.d. 984 96 736 sara.cools@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Harald Dale-Olsen Dale-Olsen, Harald Forsker I Dr. polit. 482 83 527 958 08 463 harald.dale-olsen@samfunnsforskning.no Arbeid
Bilde av Miriam  Evensen Evensen, Miriam Forsker II PhD 993 04 037 miriam.evensen@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd
Bilde av Henning Finseraas Finseraas, Henning Forsker I, bistilling Ph.d. 482 83 631 henning.finseraas@ntnu.no Arbeid, Velferd
Bilde av Trond Flaarønning Flaarønning, Trond PhD-stipendiat Master 479 04 013 trond.flaaronning@samfunnsforskning.no Arbeid
Bilde av Inés Hardoy Hardoy, Inés Forsker I Dr. polit. 472 45 113 ines.hardoy@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd
Bilde av Maria Forthun Hoen Hoen, Maria Forthun Forsker II Ph.d 476 20 350 m.f.hoen@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Migrasjon
Bilde av Marianne Røed Røed, Marianne Forsker I Dr. polit. 480 39 594 marianne.roed@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon
Bilde av Pål Schøne Schøne, Pål Forsker I Dr. polit. 986 22 125 pal.schone@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Velferd, Migrasjon
Bilde av Marte Strøm Strøm, Marte Forsker I Ph.d. 408 85 333 marte.strom@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Janis  Umblijs Umblijs, Janis Forsker II Ph.d. 925 27 810 janis.umblijs@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon
Bilde av Mirjam Wentzel Wentzel, Mirjam Forsker II PhD 468 74 555 mirjam.wentzel@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Kjersti Misje  Østbakken Østbakken, Kjersti Misje Forskningsleder, Arbeid og velferd Ph.d. 991 62 556 k.m.ostbakken@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling