Likestilling, integrering, migrasjon (LIM)

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 20
Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Simon Roland Birkvad Birkvad, Simon Roland Vitenskapelig assistent Master 901 90 489 s.r.birkvad@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon
Bilde av Tordis Borchgrevink Borchgrevink, Tordis Tilknyttet forsker Mag. art. 476 02 884 tordis.borchgrevink@samfunnsforskning.no Migrasjon
Bilde av Jan-Paul Brekke Brekke, Jan-Paul Forsker II Dr. polit. 918 79 903 jan.p.brekke@samfunnsforskning.no Migrasjon
Bilde av Live Kjos Fjell Fjell, Live Kjos Vitenskapelig assistent Master 960 41 902 Migrasjon, Likestilling, Arbeid
Bilde av Anne Skevik  Grødem Grødem, Anne Skevik Forsker I Dr. polit. 920 56 232 a.s.grodem@samfunnsforskning.no Velferd
Bilde av Sigtona Halrynjo Halrynjo, Sigtona Forsker II Ph.d. 481 21 698 sigtona.halrynjo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Ragni Hege Kitterød Kitterød, Ragni Hege Forsker I Dr. polit. 950 50 375 hege.kitterod@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Hannah Løke Kjos Kjos, Hannah Løke Prosjektkonsulent og vitenskapelig assistent Master 91 85 35 80 h.l.kjos@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Hilde Lidén Lidén, Hilde Forsker I Dr. polit. 951 23 660 hilde.liden@samfunnsforskning.no Migrasjon
Bilde av Jørn Ljunggren Ljunggren, Jørn Forsker II Ph.d. 419 21 291 jorn.ljunggren@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon
Bilde av Arnfinn H.  Midtbøen Midtbøen, Arnfinn H. Forsker I Ph.d. 920 82 553 a.h.midtboen@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Ferdinand Andreas Mohn Mohn, Ferdinand Andreas Forsker II Ph.d. 484 44 280 f.a.mohn@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid, Migrasjon
Bilde av Marjan Nadim Nadim, Marjan Forsker II Ph.d. 916 09 108 marjan.nadim@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Julia Orupabo Orupabo, Julia Forsker II Ph.d. 976 66 787 julia.orupabo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Liza  Reisel Reisel, Liza Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon, Arbeid
Bilde av Øyvind Søraas Skorge Skorge, Øyvind Søraas Forsker II Ph.d. 930 41 655 oyvind.skorge@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Jorun Solheim Solheim, Jorun Tilknyttet forsker Mag. art. 904 06 747 jorun.solheim@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Christina Hoelgaard Stoltenberg Stoltenberg, Christina Hoelgaard Prosjektrådgiver - CORE og NORDICORE 458 59 212 Likestilling
Bilde av Mari Teigen Teigen, Mari Forsker I, Leder for CORE – Senter for likestillingsforskning Dr. polit. 482 07 137 mari.teigen@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid
Bilde av Ines Wagner Wagner, Ines Forsker II Ph.d. 907 82 170 ines.wagner@samfunnsforskning.no Velferd, Arbeid, Migrasjon