English version of this page

Likestilling, integrering, migrasjon (LIM)

Søk etter personer

Personer 1 - 24 av 24
Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Tordis Borchgrevink Borchgrevink, Tordis Tilknyttet forsker Mag. art. 476 02 884 tordis.borchgrevink@samfunnsforskning.no Migrasjon
Bilde av Jan-Paul Brekke Brekke, Jan-Paul Forsker II Dr. polit. 918 79 903 jan.p.brekke@samfunnsforskning.no Migrasjon, Medier og offentlighet
Bilde av Anne Lise Ellingsæter Ellingsæter, Anne Lise Professor, bistilling Ph.d. 22855360 a.l.ellingsater@sosgeo.uio.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Johannes Due Enstad Enstad, Johannes Due Forsker II Ph.d 971 37 554 j.d.enstad@samfunnsforskning.no Migrasjon, Sivilsamfunn
Bilde av Anne Skevik  Grødem Grødem, Anne Skevik Forsker I Dr. polit. 920 56 232 a.s.grodem@samfunnsforskning.no Velferd
Bilde av Sigtona Halrynjo Halrynjo, Sigtona Forsker II Ph.d. 481 21 698 sigtona.halrynjo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Hesselberg, Hege Sofie PhD-stipendiat Master 988 24 921 h.s.hesselberg@samfunnsforskning.no Arbeid
Bilde av Cathrine Holst Holst, Cathrine Professor, bistilling Ph.d. +47 22 85 88 89 cathrine.holst@arena.uio.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Ingrid Høie Vadla Høie Vadla, Ingrid Vitenskapelig assistent Master 97416952 i.h.vadla@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Ragni Hege Kitterød Kitterød, Ragni Hege Forsker I Dr. polit. 950 50 375 hege.kitterod@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Hilde Lidén Lidén, Hilde Forsker I Dr. polit. 951 23 660 hilde.liden@samfunnsforskning.no Migrasjon
Bilde av Marte Mangset Mangset, Marte Forsker II, bistilling Ph.d. 991 65 659 marte.mangset@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling, Valg og demokrati
Bilde av Arnfinn H.  Midtbøen Midtbøen, Arnfinn H. Førsteamanuensis, Forsker I Ph.d. 920 82 553 a.h.midtboen@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon, Medier og offentlighet
Bilde av Marjan Nadim Nadim, Marjan Forsker I Ph.d. 916 09 108 marjan.nadim@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Julia Orupabo Orupabo, Julia Forsker II Ph.d. 976 66 787 julia.orupabo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Erlend Paasche Paasche, Erlend Forsker II Ph.d. 474 01 216 erlend.paasche@samfunnsforskning.no Migrasjon, integrering
Bilde av Liza  Reisel Reisel, Liza Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Rygh, Andrea Csaszni Vitenskapelig assistent Master 934 01 885 a.c.rygh@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Valg og demokrati, Sivilsamfunn
Bilde av Sara Seehuus Seehuus, Sara Forsker II 934 08 292 sara.seehuus@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Skinlo, Ingrid Vitenskapelig assistent Master 971 61 447 ingrid.skinlo@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Øyvind Søraas Skorge Skorge, Øyvind Søraas Forsker II Ph.d. 930 41 655 oyvind.skorge@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Jorun Solheim Solheim, Jorun Tilknyttet forsker Mag. art. 904 06 747 jorun.solheim@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Mari Teigen Teigen, Mari Forsker I, Leder for CORE – Senter for likestillingsforskning Dr. polit. 482 07 137 mari.teigen@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid
Bilde av Ines Wagner Wagner, Ines Forsker II Ph.d. 907 82 170 ines.wagner@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon, Velferd