English version of this page

Likestilling, integrering, migrasjon (LIM)

Søk etter personer

Personer 1 - 22 av 22
Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Tordis Borchgrevink Borchgrevink, Tordis Tilknyttet forsker Mag. art. 476 02 884 tordis.borchgrevink@samfunnsforskning.no Migrasjon
Bilde av Jan-Paul Brekke Brekke, Jan-Paul Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Dr. polit. 918 79 903 jan.p.brekke@samfunnsforskning.no Migrasjon, Medier og offentlighet
Bilde av Dorina Damsa Damsa, Dorina Forsker II Ph.d. 939 71 760 dorina.damsa@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon
Bilde av Anne Lise Ellingsæter Ellingsæter, Anne Lise Professor, bistilling Ph.d. 22855360 a.l.ellingsater@sosgeo.uio.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Johannes Due Enstad Enstad, Johannes Due Forsker II Ph.d 971 37 554 j.d.enstad@samfunnsforskning.no Migrasjon, Sivilsamfunn
Bilde av Kathinka Fossum Evertsen Fossum Evertsen, Kathinka Forsker II 90164108 k.f.evertsen@samfunnsforskning.no Migrasjon, Likestilling
Bilde av Anne Skevik  Grødem Grødem, Anne Skevik Forsker I Dr. polit. 920 56 232 a.s.grodem@samfunnsforskning.no Velferd
Bilde av Sigtona Halrynjo Halrynjo, Sigtona Forsker II Ph.d. 481 21 698 sigtona.halrynjo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Hege Sofie Hesselberg Hesselberg, Hege Sofie PhD-stipendiat Master 988 24 921 h.s.hesselberg@samfunnsforskning.no Arbeid
Bilde av Cathrine Holst Holst, Cathrine Professor, honoraravtale Ph.d. +47 22 85 88 89 cathrine.holst@arena.uio.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Ragni Hege Kitterød Kitterød, Ragni Hege Forsker I Dr. polit. 950 50 375 hege.kitterod@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Hilde Lidén Lidén, Hilde Forsker I Dr. polit. 951 23 660 hilde.liden@samfunnsforskning.no Migrasjon
Bilde av Marte Mangset Mangset, Marte Forsker II, bistilling Ph.d. 991 65 659 marte.mangset@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling, Valg og demokrati
Bilde av Runa Brandal Myklebust Myklebust, Runa Brandal Forsker II Ph.d. 481 80 013 r.b.myklebust@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Marjan Nadim Nadim, Marjan Forsker I Ph.d. 916 09 108 marjan.nadim@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Julia Orupabo Orupabo, Julia Forsker II Ph.d. 976 66 787 julia.orupabo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Erlend Paasche Paasche, Erlend Forsker II Ph.d. 474 01 216 erlend.paasche@samfunnsforskning.no Migrasjon, integrering
Bilde av Liza  Reisel Reisel, Liza Forsker I Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Sara Seehuus Seehuus, Sara Forsker II Ph.d. 934 08 292 sara.seehuus@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Jorun Solheim Solheim, Jorun Tilknyttet forsker Mag. art. 904 06 747 jorun.solheim@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Mari Teigen Teigen, Mari Forsker I, Leder for CORE – Senter for likestillingsforskning Dr. polit. 482 07 137 mari.teigen@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid
Bilde av Ines Wagner Wagner, Ines Forsker I Ph.d. 907 82 170 ines.wagner@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon, Velferd