Nettsider med emneord «Valg og demokrati»

Søk etter personer

Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Johannes Bergh Bergh, Johannes Forsker II Ph.d. 943 88 242 johannes.bergh@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Audun Beyer Beyer, Audun Forsker II Ph.d. 402 23 626 audun.beyer@samfunnsforskning.no Migrasjon, Digitalisering, Valg og demokrati
Bilde av Bernard  Enjolras Enjolras, Bernard Forsker I, Leder Senter for forskning på sivilsamfunn og frivillig sektor Ph.d. 976 89 237 bernard.enjolras@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Digitalisering
Bilde av Audun Fladmoe Fladmoe, Audun Forsker II Ph.d. 924 82 023 audun.fladmoe@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Valg og demokrati
Bilde av Trygve Gulbrandsen Gulbrandsen, Trygve Forsker I Dr. philos. 906 56 882 trygve.gulbrandsen@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Atle Hennum Haugsgjerd Haugsgjerd, Atle Hennum Forsker II Ph.d. 930 58 583 a.h.haugsgjerd@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Velferd
Bilde av Dina Heider Hov Hov, Dina Heider Vitenskapelig assistent 922 89 708 d.h.hov@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Marte Mangset Mangset, Marte Forsker II Ph.d. 991 65 659 marte.mangset@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling, Valg og demokrati
Bilde av Jo Saglie Saglie, Jo Forsker I Dr. polit. 991 62 131 jo.saglie@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Signe Bock  Segaard Segaard, Signe Bock Forsker II Ph.d. 994 28 724 signe.b.segaard@samfunnsforskning.no Velferd, Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Digitalisering
Bilde av Øyvind Bugge Solheim Solheim, Øyvind Bugge Stipendiat Ph.d. 402 28 565 o.b.solheim@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Kjersti Thorbjørnsrud Thorbjørnsrud, Kjersti Forsker II Ph.d. 951 09 236 kjersti.thorbjornsrud@samfunnsforskning.no Digitalisering, Velferd, Migrasjon, Valg og demokrati
Bilde av Marte Winsvold Winsvold, Marte Forsker II Ph.d. 930 33 752 m.s.winsvold@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Migrasjon, Sivilsamfunn