Nettsider med emneord «Arbeid»

Søk etter personer

Navn Grad Telefon E-post Emneord
Hesselberg, Hege Sofie PhD-stipendiat Master 988 24 921 h.s.hesselberg@samfunnsforskning.no Arbeid
Bilde av Erling Barth Barth, Erling Forsker I Dr. polit. 930 91 410 erling.barth@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Medier og offentlighet
Bilde av Harald Dale-Olsen Dale-Olsen, Harald Forsker I Dr. polit. 482 83 527 958 08 463 harald.dale-olsen@samfunnsforskning.no Arbeid
Bilde av Ragni Hege Kitterød Kitterød, Ragni Hege Forsker I Dr. polit. 950 50 375 hege.kitterod@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Inés Hardoy Hardoy, Inés Forsker I Dr. polit. 472 45 113 ines.hardoy@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd
Bilde av Ines Wagner Wagner, Ines Forsker II Ph.d. 907 82 170 ines.wagner@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon, Velferd
Bilde av Janis  Umblijs Umblijs, Janis Forsker II Ph.d. 925 27 810 janis.umblijs@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon
Bilde av Julia Orupabo Orupabo, Julia Forsker II Ph.d. 976 66 787 julia.orupabo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Marjan Nadim Nadim, Marjan Forsker I Ph.d. 916 09 108 marjan.nadim@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Marianne Røed Røed, Marianne Forsker I Dr. polit. 480 39 594 marianne.roed@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon
Bilde av Maria Forthun Hoen Hoen, Maria Forthun Forsker II Ph.d 476 20 350 m.f.hoen@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Migrasjon
Bilde av Kjersti Misje  Østbakken Østbakken, Kjersti Misje Forskningsleder, Arbeid og velferd Ph.d. 991 62 556 k.m.ostbakken@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Liza  Reisel Reisel, Liza Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Mari Teigen Teigen, Mari Forsker I, Leder for CORE – Senter for likestillingsforskning Dr. polit. 482 07 137 mari.teigen@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid
Bilde av Marte Strøm Strøm, Marte Forsker II Ph.d. 408 85 333 marte.strom@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Rygh, Andrea Csaszni Vitenskapelig assistent Master 934 01 885 a.c.rygh@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Valg og demokrati, Sivilsamfunn
Bilde av Øyvind Søraas Skorge Skorge, Øyvind Søraas Forsker II Ph.d. 930 41 655 oyvind.skorge@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Pål Schøne Schøne, Pål Forsker I Dr. polit. 986 22 125 pal.schone@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Velferd, Migrasjon
Bilde av Sara Cools Cools, Sara Forsker I Ph.d. 984 96 736 sara.cools@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Sigtona Halrynjo Halrynjo, Sigtona Forsker II Ph.d. 481 21 698 sigtona.halrynjo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Sara Seehuus Seehuus, Sara Forsker II 934 08 292 sara.seehuus@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling