Nettsider med emneord «Valg og demokrati»

Søk etter personer

Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Tor Bjørklund Bjørklund, Tor Tilknyttet forsker Dr. philos. 408 99 922 tor.bjorklund@stv.uio.no Valg og demokrati
Bilde av Fredrik Engelstad Engelstad, Fredrik Forsker I, bistilling Dr. philos. 22 85 40 02 (UiO) 900 22 484 fredrik.engelstad@sosgeo.uio.no Valg og demokrati, Likestilling
Bilde av Rune Karlsen Karlsen, Rune Forsker I, bistilling Ph.d. rune.karlsen@samfunnsforskning.no Digitalisering, Valg og demokrati
Bilde av Staffan Kumlin Kumlin, Staffan Forsker I, bistilling Fil. Dr. 472 86 824 staffan.kumlin@samfunnsforskning.no Velferd, Valg og demokrati
Bilde av Lawrence E. Rose Rose, Lawrence E. Professor emeritus Ph.d. 482 88 459 974 19 695 l.e.rose@stv.uio.no Valg og demokrati
Bilde av Rune Slagstad Slagstad, Rune Professor emeritus Dr. philos. 922 82 722 rune.slagstad@samfunnsforskning.no Valg og demokrati
Bilde av Bernt Aardal Aardal, Bernt Forsker I, bistilling Dr. philos. 22 84 42 34 (UiO) 924 34 801 bernt.aardal@samfunnsforskning.no Valg og demokrati