Nettsider med emneord «Likestilling»

Søk etter personer

Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Erling Barth Barth, Erling Forsker I Dr. polit. 930 91 410 erling.barth@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Digitalisering
Bilde av Sara Cools Cools, Sara Forsker II Ph.d. 984 96 736 sara.cools@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Anne Lise Ellingsæter Ellingsæter, Anne Lise Professor Ph.d. 22855360 a.l.ellingsater@sosgeo.uio.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Fredrik Engelstad Engelstad, Fredrik Forsker I, bistilling Dr. philos. 22 85 40 02 (UiO) 900 22 484 fredrik.engelstad@sosgeo.uio.no Valg og demokrati, Likestilling
Bilde av Live Kjos Fjell Fjell, Live Kjos Vitenskapelig assistent Master 960 41 902 Migrasjon, Likestilling, Arbeid
Bilde av Sigtona Halrynjo Halrynjo, Sigtona Forsker II Ph.d. 481 21 698 sigtona.halrynjo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Inés Hardoy Hardoy, Inés Forsker I Dr. polit. 472 45 113 ines.hardoy@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Velferd
Bilde av Cathrine Holst Holst, Cathrine Professor Ph.d. +47 22 85 88 89 cathrine.holst@arena.uio.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Ragni Hege Kitterød Kitterød, Ragni Hege Forsker I Dr. polit. 950 50 375 hege.kitterod@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Hannah Løke Kjos Kjos, Hannah Løke Prosjektkonsulent og vitenskapelig assistent Master 91 85 35 80 h.l.kjos@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Jørn Ljunggren Ljunggren, Jørn Forsker II Ph.d. 419 21 291 jorn.ljunggren@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon
Bilde av Marte Mangset Mangset, Marte Forsker II Ph.d. 991 65 659 marte.mangset@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling, Valg og demokrati
Bilde av Arnfinn H.  Midtbøen Midtbøen, Arnfinn H. Forsker I Ph.d. 920 82 553 a.h.midtboen@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Ferdinand Andreas Mohn Mohn, Ferdinand Andreas Forsker II Ph.d. 484 44 280 Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Marjan Nadim Nadim, Marjan Forsker II Ph.d. 916 09 108 marjan.nadim@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Julia Orupabo Orupabo, Julia Forsker II Ph.d. 976 66 787 julia.orupabo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Liza  Reisel Reisel, Liza Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon, Arbeid
Bilde av Pål Schøne Schøne, Pål Forskningsleder, Arbeid og velferd Dr. polit. 986 22 125 pal.schone@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon, Velferd, Arbeid
Bilde av Øyvind Søraas Skorge Skorge, Øyvind Søraas Forsker II Ph.d. 930 41 655 oyvind.skorge@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Bilde av Jorun Solheim Solheim, Jorun Tilknyttet forsker Mag. art. 904 06 747 jorun.solheim@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Christina Hoelgaard Stoltenberg Stoltenberg, Christina Hoelgaard Prosjektrådgiver - CORE og NORDICORE 458 59 212 Likestilling
Bilde av Marte Strøm Strøm, Marte Forsker II Ph.d. 408 85 333 marte.strom@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Mari Teigen Teigen, Mari Forsker I, Leder for CORE – Senter for likestillingsforskning Dr. polit. 482 07 137 mari.teigen@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid
Bilde av Sahra Ali Abdullahi Torjussen Torjussen, Sahra Ali Abdullahi Vitenskapelig assistent Master 980 17 240 s.a.a.torjussen@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon, Sivilsamfunn
Bilde av Kjersti Misje  Østbakken Østbakken, Kjersti Misje Forsker II Ph.d. 991 62 556 k.m.ostbakken@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling