Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 13 av 13
Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Daniel Arnesen Arnesen, Daniel Stipendiat Master 415 57 586 daniel.arnesen@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn
Bilde av Bernard  Enjolras Enjolras, Bernard Forsker I, Leder Senter for forskning på sivilsamfunn og frivillig sektor Ph.d. 976 89 237 bernard.enjolras@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Digitalisering
Bilde av Silje Sætrang Fevik Fevik, Silje Sætrang Vitenskapelig assistent Master 993 62 996 siljesla@student.sv.uio.no Migrasjon, Sivilsamfunn
Bilde av Audun Fladmoe Fladmoe, Audun Forsker II Ph.d. 924 82 023 audun.fladmoe@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Valg og demokrati
Bilde av Nanna Alida Grit Fredheim Grit Fredheim, Nanna Alida Stipendiat Master 413 01 325 n.a.fredheim@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn
Bilde av Milla Sandborg Mathisen Mathisen, Milla Sandborg Vitenskapelig assistent 48 28 26 54 mildredm@student.sv.uio.no Sivilsamfunn, Valg og demokrati
Bilde av Signe Bock  Segaard Segaard, Signe Bock Forsker II Ph.d. 994 28 724 signe.b.segaard@samfunnsforskning.no Velferd, Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Digitalisering
Bilde av Karl Henrik  Sivesind Sivesind, Karl Henrik Forsker I Dr. polit. 482 88 452 997 06 127 karl.henrik.sivesind@samfunnsforskning.no Velferd, Sivilsamfunn
Bilde av Kari Steen-Johnsen Steen-Johnsen, Kari Forskningsleder, Politikk, demokrati, sivilsamfunn Dr. Scient 906 49 417 kari.steen-johnsen@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Digitalisering
Bilde av Sahra Ali Abdullahi Torjussen Torjussen, Sahra Ali Abdullahi Vitenskapelig assistent Master 980 17 240 s.a.a.torjussen@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon, Sivilsamfunn
Bilde av Håkon Solbu Trætteberg Trætteberg, Håkon Solbu Forsker II Ph.d. 920 54 308 h.s.tratteberg@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Velferd
Bilde av Marte Winsvold Winsvold, Marte Forsker II Ph.d. 930 33 752 m.s.winsvold@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Migrasjon, Sivilsamfunn
Bilde av Dag Wollebæk Wollebæk, Dag Forsker I Ph.d. 464 33 306 dag.wollebak@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn