English version of this page

Ledergruppen

Søk etter personer

Personer 1 - 8 av 8
Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Yngve Aasen Davidsen Davidsen, Yngve Aasen Organisasjons- og HR-sjef 971 97 113 y.a.davidsen@samfunnsforskning.no
Bilde av Bernard  Enjolras Enjolras, Bernard Forsker I, Leder Senter for forskning på sivilsamfunn og frivillig sektor Ph.d. 976 89 237 bernard.enjolras@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Medier og offentlighet
Bilde av Hallvard Kvale Kvale, Hallvard Kommunikasjonsansvarlig Ph.d. 976 90 076 hallvard.kvale@samfunnsforskning.no
Bilde av Liza  Reisel Reisel, Liza Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Kari Steen-Johnsen Steen-Johnsen, Kari Forsker I Dr. Scient 906 49 417 kari.steen-johnsen@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Medier og offentlighet
Bilde av Tanja Storsul Storsul, Tanja Direktør Dr. polit 975 85 197 tanja.storsul@samfunnsforskning.no
Bilde av Mari Teigen Teigen, Mari Forsker I, Leder for CORE – Senter for likestillingsforskning Dr. polit. 482 07 137 mari.teigen@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid
Bilde av Kjersti Misje  Østbakken Østbakken, Kjersti Misje Forskningsleder, Arbeid og velferd Ph.d. 991 62 556 k.m.ostbakken@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling