English version of this page

Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 28 av 28
Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Magnus Carlsson Carlsson , Magnus Førsteamanuensis +46480497187 magnus.carlsson@lnu.se
Bilde av Ida Drange Drange , Ida Forsker I 92010342 Ida.Drange@afi.hioa.no
Bilde av Henning Finseraas Finseraas, Henning Forsker I, bistilling Ph.d. 482 83 631 henning.finseraas@ntnu.no Arbeid, Velferd
Bilde av Anne Grönlund Grönlund, Anne Professor +46907866814 anne.gronlund@umu.se
Bilde av Karin Halldén Halldén, Karin Førsteamanuensis +4608162862 karin.hallden@sofi.su.se
Bilde av Sigtona Halrynjo Halrynjo, Sigtona Forsker II Ph.d. 481 21 698 sigtona.halrynjo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Andrea Sigrún  Hjálmsdóttir Hjálmsdóttir, Andrea Sigrún Førsteamanuensis +3544608656 andrea@unak.is
Bilde av Vivian Anette Lagesen Lagesen, Vivian Anette Professor 91172760 vivian.lagesen@ntnu.no
Bilde av Charlotta  Magnusson Magnusson, Charlotta Førsteamanuensis +4608162607 charlotta.magnusson@sofi.su.se
Bilde av Marte Mangset Mangset, Marte Forsker II, bistilling Ph.d. 991 65 659 marte.mangset@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling, Valg og demokrati
Bilde av Arnfinn H.  Midtbøen Midtbøen, Arnfinn H. Førsteamanuensis, Forsker I Ph.d. 920 82 553 a.h.midtboen@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon, Medier og offentlighet
Bilde av Sofia  Moratti Moratti, Sofia Seniorforsker sofia.moratti@ntnu.no
Bilde av Marjan Nadim Nadim, Marjan Forsker I Ph.d. 916 09 108 marjan.nadim@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Julia Orupabo Orupabo, Julia Forsker II Ph.d. 976 66 787 julia.orupabo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Maria  Pi­etilä Pi­etilä, Maria Forsker +3580294140264 maria.pietila@uef.fi
Bilde av Guðbjörg Linda Rafnsdóttir Rafnsdóttir, Guðbjörg Linda Professor +3545254237 glr@hi.is
Bilde av Liza  Reisel Reisel, Liza Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Charlotte Silander Silander, Charlotte Universitetslektor +460470708601 charlotte.silander@lnu.se
Bilde av Ingrid Skinlo Skinlo, Ingrid Vitenskapelig assistent Master 971 61 447 ingrid.skinlo@samfunnsforskning.no Likestilling
Bilde av Fredrik Snellman Snellman, Fredrik Universitetslektor +46 90 786 60 08 fredrik.snellman@umu.se
Bilde av Maya Staub Staub, Maya Doktorgradsstipendiat mas32@hi.is
Bilde av  Ivana Suboticki Suboticki, Ivana Forsker Ph.d 73591334 ivana.suboticki@ntnu.no
Bilde av Knut Holtan Sørensen Sørensen, Knut Holtan Professor emeritus 73591790 knut.sorensen@ntnu.no
Bilde av Mari Teigen Teigen, Mari Forsker I, Leder for CORE – Senter for likestillingsforskning Dr. polit. 482 07 137 mari.teigen@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid
Bilde av Turo Virtanen Virtanen, Turo Dosent +358503175079 turo.virtanen@helsinki.fi
Bilde av Mathias Wullum Nielsen Wullum Nielsen, Mathias Førsteamanuensis mwn@soc.ku.dk
Bilde av Kjersti Misje  Østbakken Østbakken, Kjersti Misje Forskningsleder, Arbeid og velferd Ph.d. 991 62 556 k.m.ostbakken@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Bilde av Siri  Øyslebø Sørensen Øyslebø Sørensen, Siri Professor 73598259 siri.sorensen@ntnu.no