Norwegian version of this page

People

Emneord

 

Search for people

Persons 1 - 23 of 23
Name Degree Phone E-mail Tags
Picture of Magnus Carlsson Carlsson , Magnus Senior lecturer +46480497187 magnus.carlsson@lnu.se
Picture of Ida Drange Drange , Ida Forsker II 92010342 Ida.Drange@afi.hioa.no
Picture of Anne Grönlund Grönlund, Anne Professor +46907866814 anne.gronlund@umu.se
Halldén, Karin Researcher +4608162862 karin.hallden@sofi.su.se
Picture of Sigtona Halrynjo Halrynjo, Sigtona Forsker II Ph.d. 481 21 698 sigtona.halrynjo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling
Picture of Vivian Anette Lagesen Lagesen, Vivian Anette Professor 91172760 vivian.lagesen@ntnu.no
Picture of Charlotta  Magnusson Magnusson, Charlotta Researcher +4608162607 charlotta.magnusson@sofi.su.se
Picture of Marte Mangset Mangset, Marte Forsker II Ph.d. 991 65 659 marte.mangset@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling, Valg og demokrati
Picture of Arnfinn H.  Midtbøen Midtbøen, Arnfinn H. Forsker I Ph.d. 920 82 553 a.h.midtboen@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Picture of Sofia  Moratti Moratti, Sofia Postdoc sofia.moratti@ntnu.no
Picture of Marjan Nadim Nadim, Marjan Forsker II Ph.d. 916 09 108 marjan.nadim@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Picture of Julia Orupabo Orupabo, Julia Forsker II Ph.d. 976 66 787 julia.orupabo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Picture of Maria  Pi­etilä Pi­etilä, Maria Researcher +3580294140264 Maria.pietila@helsinki.fi
Picture of Guðbjörg Linda Rafnsdóttir Rafnsdóttir, Guðbjörg Linda Professor +3545254237 glr@hi.is
Picture of Liza  Reisel Reisel, Liza Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon, Arbeid
Picture of Charlotte Silander Silander, Charlotte Universitetslektor +460470708601 charlotte.silander@lnu.se
Picture of Øyvind Søraas Skorge Skorge, Øyvind Søraas Forsker II Ph.d. 930 41 655 oyvind.skorge@samfunnsforskning.no Arbeid, Velferd, Likestilling
Picture of Fredrik Snellman Snellman, Fredrik Associate Professor +46 90 786 60 08 fredrik.snellman@umu.se
Picture of Maya Staub Staub, Maya Doctoral Graduate Student mas32@hi.is
Picture of Christina Hoelgaard Stoltenberg Stoltenberg, Christina Hoelgaard Prosjektrådgiver - CORE og NORDICORE 458 59 212 Likestilling
Picture of Mari Teigen Teigen, Mari Forsker I, Leder for CORE – Senter for likestillingsforskning Dr. polit. 482 07 137 mari.teigen@samfunnsforskning.no Likestilling, Arbeid
Picture of Mathias Wullum Nielsen Wullum Nielsen, Mathias Postdoctoral Research Fellow mwn@stanford.edu
Picture of Siri  Øyslebø Sørensen Øyslebø Sørensen, Siri Forsker 73598259 siri.sorensen@ntnu.no