Nettsider med emneord «Welfare»

Søk etter personer

Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Marte Mangset Mangset, Marte Affiliated Researcher PhD +47 991 65 659 marte.mangset@samfunnsforskning.no Working Life, Welfare, Gender Equality, Elections and Democracy
Bilde av Aksel Hatland Hatland, Aksel Research Professor Emeritus PhD +47 907 65 037 aksel.hatland@samfunnsforskning.no Welfare
Bilde av Henning Finseraas Finseraas, Henning Affiliated Researcher PhD +47 482 83 631 henning.finseraas@samfunnsforskning.no Welfare, Working Life
Bilde av Anne Skevik  Grødem Grødem, Anne Skevik Research Professor Dr. polit. +47 920 56 232 a.s.grodem@samfunnsforskning.no Welfare
Bilde av Ragni Hege Kitterød Kitterød, Ragni Hege Research Professor Dr. polit. +47 950 50 375 hege.kitterod@samfunnsforskning.no Working Life, Gender Equality, Welfare
Bilde av Håkon Solbu Trætteberg Trætteberg, Håkon Solbu Senior Research Fellow PhD +47 920 54 308 h.s.tratteberg@samfunnsforskning.no Civil Society, Welfare
Bilde av Inés Hardoy Hardoy, Inés Research Professor Dr. polit. +47 472 45 113 ines.hardoy@samfunnsforskning.no Gender Equality, Welfare, Working Life
Bilde av Ines Wagner Wagner, Ines Senior Research Fellow PhD +47 907 82 170 ines.wagner@samfunnsforskning.no Working Life, Welfare, Migration
Bilde av Karl Henrik  Sivesind Sivesind, Karl Henrik Research Professor Dr. polit. +47 997 06 127 karl.henrik.sivesind@samfunnsforskning.no Welfare, Civil Society
Bilde av Kjersti Thorbjørnsrud Thorbjørnsrud, Kjersti Research Professor PhD +47 951 09 236 kjersti.thorbjornsrud@samfunnsforskning.no Welfare, Migration, Elections and Democracy, Media and the public sphere
Bilde av Øyvind Søraas Skorge Skorge, Øyvind Søraas Senior Research Fellow PhD +47 930 41 655 oyvind.skorge@samfunnsforskning.no Working Life, Welfare, Gender Equality
Bilde av Pål Schøne Schøne, Pål Research Professor PhD +47 986 22 125 pal.schone@samfunnsforskning.no Working Life, Welfare, Gender Equality, Migration
Bilde av Sara Cools Cools, Sara Research Professor PhD +47 984 96 736 sara.cools@samfunnsforskning.no Working Life, Welfare, Gender Equality
Bilde av Maria Forthun Hoen Hoen, Maria Forthun Senior Research Fellow PhD +47 476 20 350 m.f.hoen@samfunnsforskning.no Working Life, Welfare, Migration
Bilde av Mads Thau Thau, Mads Senior Research Fellow PhD +47 921 70 782 mads.thau@samfunnsforskning.no Welfare, Elections and Democracy, Civil Society, Media and the public sphere