Nettsider med emneord «Migrasjon»

Søk etter personer

Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Audun Beyer Beyer, Audun Forsker II Ph.d. 402 23 626 audun.beyer@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Medier og offentlighet, Migrasjon
Bilde av Tordis Borchgrevink Borchgrevink, Tordis Tilknyttet forsker Mag. art. 476 02 884 tordis.borchgrevink@samfunnsforskning.no Migrasjon
Bilde av Jan-Paul Brekke Brekke, Jan-Paul Forsker II Dr. polit. 918 79 903 jan.p.brekke@samfunnsforskning.no Migrasjon, Medier og offentlighet
Bilde av Silje Sætrang Fevik Fevik, Silje Sætrang Vitenskapelig assistent Master 993 62 996 s.s.fevik@samfunnsforskning.no Migrasjon, Sivilsamfunn
Bilde av Hilde Lidén Lidén, Hilde Forsker I Dr. polit. 951 23 660 hilde.liden@samfunnsforskning.no Migrasjon
Bilde av Arnfinn H.  Midtbøen Midtbøen, Arnfinn H. Førsteamanuensis, Forsker I Ph.d. 920 82 553 a.h.midtboen@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon, Medier og offentlighet
Bilde av Marjan Nadim Nadim, Marjan Forsker II Ph.d. 916 09 108 marjan.nadim@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Julia Orupabo Orupabo, Julia Forsker II Ph.d. 976 66 787 julia.orupabo@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Erlend Paasche Paasche, Erlend Forsker II Ph.d. 474 01 216 erlend.paasche@samfunnsforskning.no Migrasjon, integrering
Bilde av Liza  Reisel Reisel, Liza Forskningsleder, Likestilling, integrering, migrasjon Ph.d. 975 71 460 liza.reisel@samfunnsforskning.no Arbeid, Likestilling, Migrasjon
Bilde av Marianne Røed Røed, Marianne Forsker I Dr. polit. 480 39 594 marianne.roed@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon
Bilde av Pål Schøne Schøne, Pål Forskningsleder, Arbeid og velferd Dr. polit. 986 22 125 pal.schone@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon, Velferd, Arbeid
Bilde av Kjersti Thorbjørnsrud Thorbjørnsrud, Kjersti Forsker II Ph.d. 951 09 236 kjersti.thorbjornsrud@samfunnsforskning.no Velferd, Migrasjon, Valg og demokrati, Medier og offentlighet
Bilde av Janis  Umblijs Umblijs, Janis Forsker II Ph.d. 925 27 810 janis.umblijs@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon
Bilde av Ines Wagner Wagner, Ines Forsker II Ph.d. 907 82 170 ines.wagner@samfunnsforskning.no Arbeid, Migrasjon, Velferd
Bilde av Marte Winsvold Winsvold, Marte Forsker II Ph.d. 930 33 752 m.s.winsvold@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Migrasjon, Sivilsamfunn