Nettsider med emneord «Digitalization»

Søk etter personer

Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Erling Barth Barth, Erling Research Professor Dr. polit. +47 930 91 410 erling.barth@samfunnsforskning.no Working Life, Gender Equality, Digitalization
Bilde av Audun Beyer Beyer, Audun Senior Research Fellow PhD +47 402 23 626 audun.beyer@samfunnsforskning.no Digitalization, Migration, Elections and Democracy
Bilde av Bernard  Enjolras Enjolras, Bernard Research Professor, Director Center for research on civil society and voluntary sector PhD +47 976 89 237 bernard.enjolras@samfunnsforskning.no Elections and Democracy, Civil Society, Digitalization
Bilde av Rune Karlsen Karlsen, Rune Research Professor (20% position) PhD rune.karlsen@samfunnsforskning.no Elections and Democracy, Digitalization
Bilde av Signe Bock  Segaard Segaard, Signe Bock Senior Research Fellow PhD +47 994 28 724 signe.b.segaard@samfunnsforskning.no Welfare, Elections and Democracy, Civil Society, Digitalization
Bilde av Kari Steen-Johnsen Steen-Johnsen, Kari Research Director, Politics, democracy, civil society PhD +47 906 49 417 kari.steen-johnsen@samfunnsforskning.no Digitalization, Civil Society
Bilde av Kjersti Thorbjørnsrud Thorbjørnsrud, Kjersti Senior Research Fellow PhD +47 951 09 236 kjersti.thorbjornsrud@samfunnsforskning.no Welfare, Elections and Democracy, Migration, Digitalization