English version of this page

Personer

 

Søk etter personer

Personer 1 - 21 av 21
Navn Grad Telefon E-post Emneord
Bilde av Daniel Arnesen Arnesen, Daniel Stipendiat Master 415 57 586 daniel.arnesen@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn
Bilde av Audun Beyer Beyer, Audun Forsker II Ph.d. 402 23 626 audun.beyer@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Digitalisering, Migrasjon
Bilde av Ivar Eimhjellen Eimhjellen, Ivar Forsker II Ph.D. Ivar.Eimhjellen@uni.no
Bilde av Bernard  Enjolras Enjolras, Bernard Forsker I, Leder Senter for forskning på sivilsamfunn og frivillig sektor Ph.d. økonomi; Ph.d. sosiologi 976 89 237 bernard.enjolras@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Digitalisering
Bilde av Audun Fladmoe Fladmoe, Audun Forsker II Ph.d. 924 82 023 audun.fladmoe@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Sivilsamfunn
Bilde av Bjarte Folkestad Folkestad, Bjarte Forsker II Ph.D. bjarte.folkestad@uni.no
Bilde av Steinar Gjerde Gjerde, Steinar Vitenskapelig assistent Master Steinar.Gjerde@uni.no
Bilde av Karin Oline Kraglund Kraglund, Karin Oline Prosjektrådgiver, forskningskoordinator Senter for forskning på sivilsamfunn og frivillig sektor Master 98081363 k.o.kraglund@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Likestilling
Bilde av Jørn Ljunggren Ljunggren, Jørn Forsker II Ph.d. 419 21 291 jorn.ljunggren@samfunnsforskning.no Likestilling, Migrasjon
Bilde av Jill Loga Loga, Jill Førsteamanuensis Dr. Polit jill.loga@uni.no
Bilde av Per Selle Selle, Per Professor Dr. Polit Per.Selle@uib.no
Bilde av Karl Henrik  Sivesind Sivesind, Karl Henrik Forsker I Dr. polit. 482 88 452 997 06 127 karl.henrik.sivesind@samfunnsforskning.no Velferd, Sivilsamfunn
Bilde av Tord Skogedal Lindén Skogedal Lindén, Tord Forskningsleder Ph.D. tord.linden@uni.no
Bilde av Kari Steen-Johnsen Steen-Johnsen, Kari Forskningsleder, Politikk, demokrati, sivilsamfunn Dr. Scient 906 49 417 kari.steen-johnsen@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn, Digitalisering
Bilde av Kristin Strømsnes Strømsnes, Kristin Professor og forsker I Dr. polit Kristin.stromsnes@uni.no
Bilde av Synne Sætrang Sætrang, Synne Prosjektrådgiver, forskningskoordinator Senter for forskning på sivilsamfunn og frivillig sektor Master 992 42 476 synne.satrang@samfunnsforskning.no Sivilsamfunn
Bilde av Mari Tollåli Tollåli, Mari Masterstudent maritoll@student.sv.uio.no
Bilde av Håkon Solbu Trætteberg Trætteberg, Håkon Solbu Forsker II Ph.d. 920 54 308 h.s.tratteberg@samfunnsforskning.no Velferd, Sivilsamfunn
Bilde av Marte Winsvold Winsvold, Marte Forsker II Ph.d. 930 33 752 m.s.winsvold@samfunnsforskning.no Valg og demokrati, Sivilsamfunn, Migrasjon
Bilde av Dag Wollebæk Wollebæk, Dag Forsker I Ph.d. Sivilsamfunn
Bilde av Guro Ødegård Ødegård, Guro Forskningsleder Ph.D. guro.odegard@nova.hioa.no